JA, NIERDZEWNY

godzin jako coach i mentor
0
osób na sesjach mentorskich
0
paneli mentorskich
0
szkolenia dla firm
0
prezesów i zarządzających
0
przeszkolonych menedżerów
0

Ponad 20 lat jestem mentorem i pomagam w zrozumieniu oraz radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami jak emocjonalne czy zawodowe wypalenie, wdrożenie silnych zmian w życiu oraz pokazuję, jak życie poukładać na nowo. W firmach wdrażam zasady świadomego zarządzania poprzez wartości oraz uczę menedżerów jak pracować bez stresu i wypalenia.

Byłem menedżerem zarządzającym w dużych firmach i korporacjach, skutecznie zarządzałem set-osobowymi zespołami. Kwalifikacje MENTORA/COACHA zdobyłem w prestiżowych europejskich szkołach (Paryż, Oslo, Berlin). 

Na bazie mojej wiedzy i doświadczenia stworzyłem autorską metodę szkoleń „SYNERGIE IMPRESS®”, w której łączę najlepsze cechy rzetelnego coachingu oraz mentoringu z modelem klasycznego rozwoju człowieka. 

Rzetelnie pokazuje, jakie jest twoje prawdziwe otoczenie i jego zawiłości. Definiuje problemy i tym samym kreuje zmiany postaw. Dodaje Ci odwagi do utrzymania tego, co już masz i siły do sięgnięcia po więcej. Kształtuje, odkrywam i balansuje Twój system wartości. Pracuję bez socjotechnik!

Prywatnie jestem kapitanem jachtu, żeglarzem, podróżnikiem, a przede wszystkim człowiekiem spełnionym i świadomym. Mam za sobą wiele dobrych i złych doświadczeń; przeżyć bolesnych, ale również wspaniałych. Nie bez powodu przyjaciele nadali mi przydomek „NIERDZEWNY„.

Chcesz prawdziwie zrozumieć jakie mechanizmy tobą rządzą, potrzebujesz wsparcia w zmianie siebie i unikaniu wypalenia…
SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ – POMOGĘ CI!

error: Content is protected !!
Scroll to Top