Wybraliśmy najciekawsze trasy rejsów. Sprawdzone przez nas osobiście… wiele razy.

Chorwacja

„Szlakiem parków narodowych” – Wspaniała rekreacyjna trasa, bezpieczna, idealna na pierwsze morskie wojaże. Mnóstwo atrakcji ze słynnymi wodospadami rzeki Krka, twierdzami w Sibeniku i jednymi z najsłynniejszych wysp świata „Archipelag Kornaty”, Park krajobrazowy Telascica, wyspy Murter, Żut, Smokvica to nasze miejsca na szlaku, gdzie zatrzymamy się na postoje pod gołym niebem z dala od cywilizacji. Zwiedzimy Park Narodowy rzeki Krka oraz uroczy Skradin, gdzie lubi wypoczywać Bill Gates. Zwiedzimy Sibenik, otoczony trzema twierdzami i zabytkami pamiętającymi czasy starożytne. Nie zabraknie doskonałych morskich plenerów, kąpieli i chorwackiej kuchni.

Mazury

Kraina tysiąca jezior, kanałów, przystani. Dziedzictwo kultury, parków narodowych i krajobrazu. Mazury są jednym z najpiękniejszych miejsc Europy. Ta kraina przyciąga turystów z całego świata i o każdej porze roku. Jest to mekka żeglarstwa śródlądowego, otoczona przepięknymi lasami. Mazury oferują atrakcje każdemu, kto tu zawita.
Otoczone Puszczą Piską, pokryte są siecią szlaków pieszych, rowerowych i konnych. W okolicy można zwiedzić dużo gotyckich zamków i kościołów, wzniesionych przez władających niegdyś tymi ziemiami Krzyżaków.
Zamieszkuje tu wiele gatunków zwierząt w tym: żubr, łoś, bóbr, jeleń, dzik i zająca. Spotkamy także lisy, wilki, rysie i nietoperze.
Kraina ta charakteryzuje się jednak przede wszystkim bogactwem ptaków. W mazurskich wodach mamy ogrom ryb w tym: troć, sieję, suma, szczupaka, płoć, leszcza, okonia, węgorza.
Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek, refleksję i podziwianie cudów natury.

Żuławy

Żuławy są niebywale gościnną krainą, z wieloma zabytkami, wyśmienitą kuchnią i odrębnością regionalną. Są jednym z najwcześniej zaludnionych obszarów Polski, ślady pierwszego osadnictwa sięgają 3000 lat przed naszą erą. Na południu graniczą z Warmią i Mazurami, a na północy z Mierzeją Wiślaną i Pomorzem.
To niezwykle atrakcyjna turystycznie i przyrodniczo kraina, w której całkowicie nie ma wzniesień. Są za to miejsca gdzie znajdziemy się prawie dwa metry poniżej poziomu morza.
Żuławy posiadają najgęstszą w Polsce sieć wodną w dużej mierze naturalną, a częściowo sztuczną. Połączenie rzek i jezior z systemem kanałów i śluz, stworzyło unikalną Pętlę Żuławską – wodny szlak Wisły, Martwej Wisły, Szkarpawy, Wisły Królewieckiej, Nogatu, Wisły Śmiałej.
Podróż tą malownicza krainą jest wspaniałym doświadczeniem, dzięki funkcjonującej białej flocie, mnogości przystani i portów.

Każda z tras jest doskonała dla incentive/familly travel, szkoleń, integracji, budowania motywacji lub odpoczynku.