IDEA NASZYCH WARSZTATÓW

W Sail and Learn jesteśmy nastawieni na przyjacielską atmosferę i dzielenie się pozytywnymi wartościami.

Każdy uczestnik naszej wyprawy staje się częścią nas, bo każdy człowiek ma wielką wartość i każdego należy wysłuchać, zrozumieć. W warsztatach wykorzystujemy mocne atuty żeglarstwa jako aktywnej pracy zespołowej, nauki, przełamywania słabości i budowania własnego „JA”.

Jesteśmy doświadczonymi praktykami biznesu i trenerami rozwoju. Nasze długoletnie doświadczenie zaowocowało połączeniem autorskich systemów szkoleń i warsztatów w jedną spójną i uzupełniającą się metodę. Wyróżnia nas sposób prowadzenia szkoleń. Łączymy najlepsze cechy coachingu, mentoringu. Sięgamy do klasycznego rozwoju, jednoczącego duszę, ciało i umysł.

Nauczysz się jak korzystać z własnego doświadczenia i świadomości siebie.
W trakcie zajęć stajesz się twórcą i kreatorem swojego rozwoju, pojawiające się zmiany traktujesz jak swoje własne, a nie wskazane przez trenera. Uczysz się w naturalny sposób, praktycznie tego nie zauważając.

Stawiamy jednocześnie wysokie wymagania. Przystępując do naszych szkoleń deklarujesz chęć ciągłej pracy nad sobą. Zobowiązujesz się do aktywności nie tylko w trakcie warsztatów,
ale w szczególności pomiędzy ich turami. Będziesz pracował nad sobą cały czas i zgadzasz się, że Twoje postępy będziemy monitorować i kontrolować nie po to, żeby ci dokuczyć, ale po to żeby zwiększyć efektywność.

Nasze warsztaty budzą w uczestnikach chęć i nawyk skutecznego, zrozumiałego sposobu porozumiewania się z innymi, z naturą i samym sobą. Mocno akcentujemy dialog wewnętrzny jako patrzenie na rzeczywistość przez pryzmat osobistej życiowej efektywności. Harmonizujemy umiejętności i kompetencje dla efektywnego wykorzystywania zasobów, które posiadasz lub chcesz zdobyć. Pokazujemy, jak własne kompetencje przenosić z jednego obszaru na drugi i świadomie ich używać.

    Jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach. Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.