KOMFORT – RELAKS – WYPOCZYNEK W RAJU

Firmowy wyjazd incentive, event dla Twoich klientów, spotkanie biznesowe czy rodzinny wypoczynek – każdy rejs z nami jest doskonałą, pełną wrażeń morską przygodą.

CHORWACJA

Chorwacja to kraj, który nigdy się nie znudzi.

Jego kolory, zapachy i smaki są ponadwymiarowe. Chorwacja mimo, że bardzo znana, nadal skrywa wiele tajemnic. Chcę Ciebie nimi zaczarować. Żeglując z nami znajdziesz odpowiedź dlaczego 40% światowego żeglarstwa morskiego jest właśnie na jej wodach. Podczas wyprawy odwiedzisz miejsca nieznane i magiczne, a dostępne tylko od strony morza. Nie jesteś żeglarzem? Nigdy nie pływałeś jachtem? Nic nie szkodzi. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.
Chorwacja ma ponad 1700 wysp z czego zamieszkanych jest ok. 80. Do wszystkich można dotrzeć jachtem. Dlatego nazywana jest „Karaibami Europy”. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wybrzeżu, niezliczonej ilości zatoczek jest prawdziwym żeglarskim rajem. Lazurowe morze zaprasza do kąpieli, promienie słońca do wspólnego plażowania. Bez wielkich wiatrów i fal jest idealnym miejscem na żeglowanie. Chorwacja jako jedyny kraj z basenu morza śródziemnego jest uhonorowana „Błękitną Flagą”, która oznacza krystalicznie czystą wodę wzdłuż całego wybrzeża. Całość dopełniają fantastyczne krajobrazy, śródziemnomorska kuchnia w otoczeniu domowych winnic, oliwnych gajów i figowców.

Rejsy odbywaja się na jachtach: ELAN, HANSE, OCEANIS, BAVARIA (nie starsze niż 2 lata). Na pokładzie 6-8 osob.

Napisz jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.
Sail and Learn